project-07
img-05

O NAS

Energia wytwarzana z zasobów naturalnych!

 Firma Infoglob  powstała w 2006 r. w odpowiedzi na rozwijający się w Polsce rynek usług telekomunikacyjnych i zapotrzebowania na systemy alarmowe. W okresie późniejszym  zajęliśmy również instalacjami do pozyskiwania prądu i ciepła z tzw. Odnawialnych Źródeł Energii. Aktualnie zajmujemy się głównie sprzedażą, montażem i serwisem  instalacji fotowoltaicznych. Naszym Klientom proponujemy rozwiązania technologiczne, które można określić „Jakość za rozsądną cenę”. Realizujemy inwestycje każdej wielkości. Nasza wszechstronność i fakt, że prowadzimy w/w działalność już kilkanaście lat, pozwalają realizować najbardziej wymagające zlecenia.

 Nasza oferta jest kierowana do odbiorców prywatnych, właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw, instytucji kościelnych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, gospodarstw rolnych i innych podmiotów.

 Oferowanie przez nas systemy fotowoltaiczne są przygotowywane indywidualnie, do każdego projektu dobieramy odpowiednie komponenty i to dzięki temu optymalizujemy uzyski i zapewniamy najlepszą funkcjonalność systemu przez lata.

KORZYSTAJ Z WIECZNEJ MOCY SŁOŃCA!

Bezpłatny prąd w 4 krokach

Krok 1

Spotkanie z doradcą

- bezpłatny audyt energetyczny

Krok 2

Dobór instalacji

-indywidualny projekt

Krok 3

Montaż Instalacji

- własna ekipa montażowa

Krok 4

Przyłączenie instalacji

do sieci energetycznej
Skip to content